Co o nás říkají naši zákazníci

Najdi si perfektní stolní počítač od refurbed™

Hledáš ideální monitor ke svému notebooku nebo počítači do svého home office nebo do kanceláře? To chápeme, protože kvalitní obrazovka jednoznačně zvyšuje efektivitu a také zlepšuje ergonomii na pracovišti (nebo ve tvém herním doupěti). Měj vždy na paměti, že člověk před obrazovkou (je jedno jakou) stráví několik hodin denně. A právě proto je třeba monitor vybírat pečlivě. Než ti však vysvětlíme různé parametry, které ti pomohou při rozhodování, pravděpodobně si kladeš následující otázku: Proč bych měl(a) nakupovat právě na refurbed? Odpověď je jednoduchá – monitory od refurbed™ jsou repasovány během procesu, který zahrnuje až 40 kroků, a následně je testují odborníci, díky čemuž jsou v podstatě jako nové. A další skvělá věc je, že jsou navíc až o 40 % levnější. Svůj nový monitor si můžeš v klidu otestovat po dobu 30 dní po doručení a přesvědčit se o kvalitě našich výrobků sám/sama. Jakmile ti skončí 30denní zkušební doba, pak jsi ještě min. 12 nebo až 36 měsíců chráněn(a) zárukou. Zjisti, který monitor vyhovuje tvým potřebám.

Základní monitory

Pracuješ nebo studuješ momentálně hodně z domu nebo jsi nedávno začal(a) podnikat? Pak určitě hledáš monitor, který bude mít co nejlepší poměr ceny a výkonu. Zde jsme pro tebe vybrali několik kompletně repasovaných bestsellerů z naší nabídky: - LG 24MB65PY | 24” - Samsung S22C450M | 21,5” - Eizo FlexScan EV2450 | 23,8” Mezi těmito monitory různých značek a různých cenových tříd, které jsou až o 40 % levnější než nové výrobky, zcela určitě najdeš model, který bude splňovat tvé nároky na základní monitor.

Pozor, gameři!

Specializované monitory na profesionální gaming jsou obvykle velmi drahé a vysoce přizpůsobené potřebám uživatele. Pokud však máš zájem o základní monitor se všemi důležitými funkcemi, abys zjistil(a), jestli jsi vůbec duší gamer, určitě si u nás najdeš vhodný model. Ve světě gamingu existuje několik zavedených výrobců herních monitorů, jako je například Acer, Asus nebo Benq. Pokud jsi nováčkem, stojí za zvážení také Samsung a Eizo. Co se týče herního monitoru, důležité jsou následující aspekty: herní výkon, velmi dobrá kvalita obrazu, ergonomické možnosti nastavení, speciální herní konfigurace a vysoká doba odezvy (bleskové změny obrazu). Ovšem pozor – nedovol, aby se závěrečným bossem na konci měsíce stal účet za elektřinu!

Opravdu potřebuji HDR? Co to vlastně je?

Pojem HDR (High Dynamic Range) původně pochází z oblasti televizorů. Označuje vysoký kontrast, který značně zvýrazňuje detaily, zejména v extrémně světlých nebo tmavých oblastech. To znamená, že si můžeš doma zobrazit videohry, filmy, obrázky nebo animace přesně tak, jak si to představoval Spielberg nebo společnosti Nintendo a Sony. Na jedné straně hraje hlavní roli jas a na straně druhé barevná hloubka. Obrazovky se dělí do výkonnostních tříd podle jasu – 400, 600 a 1000 (tato čísla udávají maximální svítivost na metr čtvereční). Ale jak již bylo řečeno, důležitým faktorem je i barevná hloubka monitoru. Pro plné využití HDR potřebují obrazovky režim Deep Color, který umožňuje barevnou hloubku 10 bitů a více.

Jsou prohnuté monitory jen reklamním trikem, nebo mají skutečně nějakou přidanou hodnotu?

No, každopádně vypadají dost cool. Prohnuté monitory navíc dávají smysl, protože na rozdíl od televizorů sedí většina lidí u počítače sama. To znamená, že se člověk nemusí potýkat s problémem různých perspektiv. Naši techničtí odborníci za tebe prohnuté monitory otestovali a jsou z nich nadšení. Především při sledování multimediálního obsahu má člověk pocit, jako by byl přímo vtažen do obrazovky. Tato perspektiva ti také umožňuje snadněji vnímat celý obsah na obrazovce. Zakřivení monitoru kopíruje zakřivení oční bulvy a díky tomu se monitor velmi pohodlně používá. Nechceš při hraní nebo při práci doma pracovat se dvěma oddělenými obrazovkami? Pak budou prohnuté monitory pro tebe tou pravou volbou.

Dávej pozor na připojení monitoru!

Tomuto aspektu se často nevěnuje dostatečná pozornost, i když hraje zásadní roli zejména při výběru kompletně repasovaného monitoru od refurbed™. Typ připojení závisí výhradně na tvých potřebách. Nyní bychom ti rádi dali pár rad, které bys měl(a) mít na paměti. Pro rozlišení vyšší než 4K je důležité mít na grafické kartě dvě rozhraní DisplayPort. Pokud hledáš monitor s portem pro konektor USB-C, například pro připojení notebooku, pozorně si prohlédni nabídku funkcí. V ideálním případě by připojení mělo mít následující vlastnosti: Režim DisplayPort Alternate Mode pro video signály, Power Delivery (v ideálním případě) a plnou rychlost přenosu dat přes USB.

Jaký vnější a funkční stav můžeš očekávat od monitoru z refurbed™?

Na vnější straně nenajdeš žádné výrazné promáčkliny ani škrábance. Repasované obrazovky mohou občas vykazovat nepatrné, sotva viditelné vnější známky používání, ale technicky i vizuálně jsou stejně kvalitní jako nové a fungují na 100 % stejně dobře jako nová zařízení. Žádný model také neobsahuje data předchozích majitelů. Zařízení kontrolují odborníci v několika fázích, během kterých dojde k nahrazení komponent monitoru certifikovanými součástmi. Nechceš za novou obrazovku zaplatit jednu velkou částku naráz? Žádný problém. Věděl(a) jsi, že na refurbed máš k dispozici různé flexibilní možnosti platby? Zboží můžeš například zaplatit po vystavení faktury nebo si ho pomocí služby Klarna jednoduše pořídit na splátky. Ve spolupráci se společností Klarna si můžeš výrobek koupit teď, ale zaplatit až později. A pokud ti i přes důkladný výzkum objednaná obrazovka přece jenom nesedne, můžeš ji bezplatně, bez udání důvodu a bez jakéhokoliv rizika poslat ve 30denní zkušební době zpátky. Každý nákup na refurbed je navíc o 100 % udržitelnější než nákup nového zboží. Procesem repasování vyprodukujeme až o 70 % CO2 méně. Zbývajících 30 % emisí CO2 pak vykompenzujeme tím, že tvým jménem vysadíme strom. Stromy vysazuje naše partnerská organizace Eden Reforestation Projects na Madagaskaru, Haiti, v Nepálu a mnoha dalších zemích. Tvůj nákup na refurbed tak prospěje nejen tvojí peněžence, ale i životnímu prostředí.

Jak řadíme naše produkty?

Naše produkty řadíme podle ceny, skladových zásob a nejprodávanějších položek. Nabídky jsou založeny na nejlepší hodnotě pro zákazníky včetně faktorů, jako je kvalita produktu, cena a dostupnost produktu. Neustálým sledováním těchto faktorů se ujistíme, že zákazníci mají přístup k nejlepším možným produktům za nejnižší možné ceny.

Přihlaste se poprvé k odběru našich novinek, ušetřete 250 Kč!

Už nikdy nepromeškejte žádnou nabídku.

Informace o použití osobních údajů najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.