Co o nás říkají naši zákazníci

Nabídka repasovaných mobilů

S naší výhodnou nabídkou smartphonů nejenže ušetříš peníze, ale zároveň pomáháš chránit životní prostředí. Koupí repasovaného přístroje od refurbed totiž ve srovnání s novým mobilním telefonem pomůžeš výrazně snížit emise CO2 množství elektronického odpadu. Všechny repasované mobily v naší nabídce jsou odblokované, a tím pádem i bez smlouvy a poskytujeme na ně minimálně 12měsíční záruku a zkušební dobu 30 dní. Takže pokud ti něco nebude vyhovovat, můžeš nám zakoupený smartphone během tohoto období jednoduše poslat zpátky.

Bezpečný nákup repasovaného mobilu

Hledáš mobil s možností Dual Sim nebo outdoorový mobil? Pak si na refurbed™ prohlédni ty nejlepší mobily. DDíky možnosti porovnání výrobků si na refurbed najdeš ty nejvýhodnější nabídky mobilů!Mobily ti nabízíme bez jakékoliv smlouvy. Naše smartphony jsou navíc 100% udržitelné a samozřejmě nejsou zamknuté na konkrétního operátora. Ke všemu máš 30denní zkušební dobu na to, aby ses o mobilu mohl(a) přesvědčit sám/sama. A abychom se vyhnuli jakýmkoliv rizikům, na všechna zařízení poskytujeme min. jednoletou záruku.

Jak vypadá smartphone od refurbed™?

Po technické stránce fungují tato zařízení na 100 % a vypadají jako nová. Data předchozího majitele byla ze zařízení odstraněna a na zařízení byla nainstalována nejnovější verze softwaru. Prostřednictvím různých kontrolních opatření se opotřebované díly nahradí novými díly, které jsou certifikované výrobcem.

Jaké výhody mi nabízí smartphony od refurbed™?

Se smartphony od refurbed máš naprostou svobodu – můžeš si zvolit operátora, který ti nejvíc vyhovuje. Všechny mobily od refurbed™ se totiž prodávají bez smlouvy a nabízíme na ně min. jednoletou záruku. Všechny chytré telefony, které nabízíme, jsou navíc i 100% udržitelné, jelikož jsou kompletně repasované. To znamená, že vypadají a fungují jako nové. Ještě jsme tě nepřesvědčili? Tak si svůj vysněný mobil prostě vyzkoušej! Na každý smartphone na refurbed™ se vztahuje bezplatná 30denní zkušební doba. Když se ti mobil přece jenom nebude líbit, můžeš nám ho jednoduše poslat zpátky a nepředstavuje to pro tebe naprosto žádné riziko.

Co to znamená pro životní prostředí?

Lepší než z druhé ruky – kompletně repasované mobily s min. jednoletou zárukou vypadají jako nové a jsou o 100 % šetrnější k životnímu prostředí! Můžeš tak ušetřit až 50 kg CO2, což je tolik, kolik se vyprodukuje při výrobě 100 triček. Kromě toho také uchráníš životní prostředí před zbytečným elektroodpadem a přispěješ tak k tomu, aby byl svět zase o něco lepším místem!

Jak řadíme naše produkty?

Naše produkty řadíme podle ceny, skladových zásob a nejprodávanějších položek. Nabídky jsou založeny na nejlepší hodnotě pro zákazníky včetně faktorů, jako je kvalita produktu, cena a dostupnost produktu. Neustálým sledováním těchto faktorů se ujistíme, že zákazníci mají přístup k nejlepším možným produktům za nejnižší možné ceny.

Přihlaste se poprvé k odběru našich novinek, ušetřete 250 Kč!

Už nikdy nepromeškejte žádnou nabídku.

Informace o použití osobních údajů najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.