Jsme refurbed

Naše výrobky jsou až o 40 % levnější než nové a jsou udržitelnější. Repasování probíhá až ve 40 samostatných krocích, po kterých výrobky fungují, vypadají a působí jako zbrusu nové.

Naše vize

Nabízíme lepší alternativu k novým a použitým produktům. Lépe řečeno – díky našemu refurbed bezstarostnému balíčku – bez jakéhokoli rizika pro naše zákazníky.

Naším cílem je šířit myšlenku refurbed po celé Evropě a přispívat tak k udržitelnějšímu světu.

Platforma refurbed vypracovala katalog kvalitativních kritérií, která nám umožňují trvale splňovat nejvyšší požadavky.

Další informace

Náš příběh

Náš příběh začal problémem našeho zakladatele Petra, který si pořídil iPhone na webu s použitým zbožím. Avšak po několika týdnech od koupě se telefon pokazil a bez záruky musel Petr veškeré náklady opravu svého telefonu zaplatit z vlastní kapsy.

Tak kdo za to může? Někdo by mohl říci, že Petr si měl být toho rizika vědom. Měl však dobré důvody, proč se rozhodl nekoupit si zcela nový mobil.

Mnoho lidí si neuvědomuje, jak škodlivá jsou nová elektronická zařízení pro životní prostředí. Při výrobě vzniká obrovské množství emisí CO₂ a spotřebovávají se cenné zdroje. Na konci, když už zařízení nefunguje jako nové, se často vyhodí – zůstává jen zbytečný elektronický odpad, jehož bezpečná likvidace je nákladná.

A tak se zrodil nápad – refurbed: platforma pro repasované výrobky, které splňují náročná kritéria z hlediska bezpečnosti, kvality a záruky. Spotřebitelé tak mohou nakupovat snáze, bez rizika a udržitelným způsobem.

  • Záruka

    30 dní na vracení a nejméně 12měsíční záruční lhůta

  • Skvělá hodnota

    Při své koupi ušetřete až 40% oproti novým zařízením

  • Zelené

    Každým prodaným výrobkem podporujeme ekologické projekty

Tým

Peter Windischhofer / Zakladatel

Peter Windischhofer

Zakladatel

Dlouholetý konzultant u společnosti McKinsey & Company. Specializace na e-commerce. Předtím studoval obchodní administrativu ve Vídni, Šanghaji a San Franciscu.

Kilian Kaminski / Zakladatel

Kilian Kaminski

Zakladatel

Bývalý vedoucí programu repasovaných produktů a manažer nových klíčových zákazníků ve společnosti Amazon Germany. Dříve studoval obchodní administrativu v Hamburku, Šanghaji a Londýně.

Jürgen Riedl / Zakladatel

Jürgen Riedl

Zakladatel

Zakladatel a technický ředitel celé řady mezinárodních startupů. Předtím studoval Software & Information Engineering na Technické univerzitě ve Vídni.

refurbed team

Přihlaste se poprvé k odběru našich novinek, ušetřete 250 Kč!

Už nikdy nepromeškejte žádnou nabídku.

Informace o použití osobních údajů najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.