Co o nás říkají naši zákazníci

Repasované Apple iPhone

U refurbed™ najdeš téměř celou škálu nejoblíbenější produktové řady od společnosti Apple, a to včetně iPhonu 13, který vyšel v roce 2021. Na všechny repasované iPhony nabízíme 30denní zkušební dobu a minimálně 12měsíční záruku. Ve srovnání s koupí nového zařízení jsou naše zařízení také o 100 % udržitelnější. S námi totiž nejenže předcházíš produkci CO2 a elektrického odpadu, ale navíc za každý nákup vysadíme jeden strom – v tuto chvíli jsme jich vysadili už přes milion a počty jen dále rostou.

Chceš si koupit iPhone, ale ještě pořád úplně nevíš, který model se hodí zrovna k tobě?

Společnost Apple představuje novou generaci oblíbených iPhonů téměř každý rok při svých velkolepých produktových prezentacích. Vždy získávají pozitivní ohlasy za inovativní technologie a moderní design. Najdi si na refurbed perfektní a zároveň cenově výhodný iPhone, který tě díky naší záruce bude provázet pěkných pár let! Abys mohl(a) mít přehled o různých modelech iPhonu, shrnuli jsme zde klíčové body:

iPhone X: budoucnost Špičkou mezi současnými mobily značky Apple je elegantní iPhone X.

Na první pohled zaujme svým vzhledem, protože nemá téměř žádné rámečky. Známé domovské tlačítko vystřídalo ovládání gesty. Poprvé byl vestavěn i OLED displej, který zaujme vysokou kvalitou. V zařízení již není čtečka otisků prstů, protože tuto technologii nahradilo Face ID. Tento smartphone rozpozná podle tvého obličeje, že zařízení patří tobě. Navzdory těmto vylepšením se však stále nezlepšila baterie. Fanoušky značky Apple nadchne ale jiná funkce. Fotoaparát je totiž nyní vybaven širokoúhlým objektivem a teleobjektivem. Pokud chceš při nákupu mobilu ušetřit, ale zároveň si pořídit nejnovější vlajkovou loď značky Apple, pak bude iPhone X od refurbed tou správnou volbou.

iPhone 8 je na cestách bezdrátový a rychlý Vysoce výkonný iPhone 8 je nyní jedenáctým modelem značky Apple.

Zaujme především rychlým procesorem. Kromě toho mají modely od Apple iPhone 8 možnost bezdrátového nabíjení díky skleněné zadní straně. Toto špičkové zařízení je nyní vybaveno technologií True Tone, díky níž se zobrazuje širší barevný prostor. Nový iPhone má také funkci Portrait Lightning, která umožňuje dodatečně upravit osvětlení snímku. Za povšimnutí stojí i dvojnásobný optický zoom. Vynikající iPhone 8 Plus nabízí stejné funkce jako výkonný iPhone 8, ale hodí se spíše do větších rukou. iPhone 8 od refurbed je špičkové zařízení pro náročné uživatele, kteří však nechtějí utrácet příliš mnoho peněz za nejnovější iPhone.

iPhone 7 ve světle blesku Chceš si pořídit iPhone 7?

Pak tě jistě potěší optická stabilizace obrazu, která zajistí, že fotografie nebudou rozmazané. S pomocí LED blesku zase budeš moci pořizovat krásné snímky i za zhoršených světelných podmínek. Tím pádem už není problém pořídit nádherné snímky za soumraku. Výhodou inovativního iPhonu 7 Plus je nejen jeho velikost, ale také duální fotoaparát se dvěma objektivy. Další úpravou byla redukce na adaptér pro Lightning port, díky čemuž se odstranil dobře známý konektor Jack. Domovské tlačítko bylo nahrazeno tlačítkem Force Touch, které reaguje vibracemi na různá zadání. iPhone 7 od refurbed je cenově dostupný iPhone, který je spojením té nejmodernější technologie a dobré kvality.

Udržitelný iPhone SE O něco praktičtější je skvěle zpracovaný iPhone SE.

Jeho menší obrazovka také šetří energii. Malý iPhone SE má již integrovanou funkci Live Fotos. Live Fotos jsou ve skutečnosti třísekundové klipy. Z mnoha pořízených snímků pak lze vybrat konkrétní fotografii. U refurbed si můžeš všechny iPhony pořídit bez smlouvy a s nainstalovaným nejnovějším operačním systémem iOS! Díky tomu, že je iOS uzavřeným operačním systémem, je velmi bezpečný. Stará data můžeš do nového iPhonu přenést pomocí iTunes. Použité iPhony repasujeme pomocí komponent, které jsou certifikované společností Apple a jsou jako nové. Kromě toho máš 30 dní na to, aby sis zařízení vyzkoušel(a) a rozhodl(a) ses, jestli si ho chceš nechat. Během zkušební doby nám iPhone můžeš totiž zdarma a bez jakéhokoliv rizika poslat zpátky.

Jak řadíme naše produkty?

Naše produkty řadíme podle ceny, skladových zásob a nejprodávanějších položek. Nabídky jsou založeny na nejlepší hodnotě pro zákazníky včetně faktorů, jako je kvalita produktu, cena a dostupnost produktu. Neustálým sledováním těchto faktorů se ujistíme, že zákazníci mají přístup k nejlepším možným produktům za nejnižší možné ceny.

Přihlaste se poprvé k odběru našich novinek, ušetřete 250 Kč!

Už nikdy nepromeškejte žádnou nabídku.

Informace o použití osobních údajů najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.