Co o nás říkají naši zákazníci

100% flexibilita na cestách s tabletem od refurbed™

Jsi neustále na cestách a hledáš perfektního digitálního společníka? V tom případě pro tebe budou naše kompletně repasované tablety to pravé ořechové. Na každý tablet od refurbed™ se vztahuje min. 12 nebo až 36 měsíců záruka. Kromě toho si ho můžeš na 30 dní vyzkoušet zdarma. Doručení a vrácení tabletu jsou samozřejmě zdarma.

Perfektní společník na cesty

Právě díky nízké hmotnosti a tenkému provedení se ti například iPad snadno vejde do tašky. Je připraven k použití pouhým stisknutím tlačítka (případně i pomocí Touch ID), což je ideální, pokud chceš něco rychle vyhledat na internetu nebo potřebuješ občas rychle odepsat na e-mail. Vzhledem k tomu, že tablety mají o něco méně funkcí než například notebooky, je výdrž baterie ve srovnání výrazně delší. Notebooky mají výdrž přibližně 6 až 9 hodin. U tabletů naopak není neobvyklá výdrž 10 a více hodin. Snadné ovládání: Vzhledem k tomu, že tablety nemají externí klávesnici, lze celý operační systém ovládat pomocí dotykové obrazovky. Díky tomu je ovládání snadné a intuitivní.

##Let me entertain you!

Tablety od refurbed™ jsou ideální pro surfování na internetu nebo streamování filmů na cestách. V příslušných obchodech s aplikacemi navíc najdeš nespočet dalších aplikací a programů. Tvůj plně repasovaný a tedy i o 100 % udržitelnější tablet tak vždycky bude zárukou té nejlepší zábavy. Zejména hry jsou díky dotykovému displeji velmi interaktivní a postarají se tak o hromadu zábavy. Míra zábavy: 12/10.

Výhody koupě tabletu od refurbed™

Všechny tablety od refurbed™ jsou kompletně repasované a až o 40 % levnější. Můžeš si tak koupit značkové výrobky za nižší cenu, aniž bys musel(a) slevit ze svých nároků na vzhled nebo kvalitu. Kromě toho jsi chráněn(a) min. 12 nebo 36měsíční zárukou. O kvalitě našich spotřebičů jsme 100% přesvědčeni, a proto si všechny naše produkty nyní můžeš nejdříve na 30 dní vyzkoušet zdarma. Pokud by něco nebylo úplně podle tvých představ, můžeš nám výrobek zcela jednoduše bezplatně zaslat zpátky.

100% bezpečný nákup na refurbed

Proces platby na refurbed zajišťují přední poskytovatelé platebních služeb jako například Stripe. To znamená, že tvoje údaje jsou stoprocentně zabezpečené a jako zákazník společnosti refurbed jsi chráněn(a). Mimo to jsme certifikovaní společností Trusted Shops.

Jak řadíme naše produkty?

Naše produkty řadíme podle ceny, skladových zásob a nejprodávanějších položek. Nabídky jsou založeny na nejlepší hodnotě pro zákazníky včetně faktorů, jako je kvalita produktu, cena a dostupnost produktu. Neustálým sledováním těchto faktorů se ujistíme, že zákazníci mají přístup k nejlepším možným produktům za nejnižší možné ceny.

Přihlaste se poprvé k odběru našich novinek, ušetřete 250 Kč!

Už nikdy nepromeškejte žádnou nabídku.

Informace o použití osobních údajů najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.