Co o nás říkají naši zákazníci

Koupě kamery nebo foťáku:

Jak si vybrat ten správný model Chceš si koupit kameru nebo foťák, ale nevíš, který model je pro tebe nejvhodnější? Pak jsi tu správně. Prozradíme ti, kterým aspektům bys měl(a) věnovat pozornost a jaké specifikace mají různé kamery/fotoaparáty. Při nákupu nové kamery/fotoaparátu je v zásadě třeba zohlednit následující:

  • Počet expozic: Kamery/fotoaparáty mají různou životnost. Například u základních modelů je možné očekávat přibližně 50 000 expozic. Naproti tomu dražší a profesionální kamery/fotoaparáty mají životnost závěrky až 400 000 expozic.

  • Kvalita obrazu: V závislosti na zamýšleném použití by tvůj nový fotoaparát měl mít určitou kvalitu obrazu. Pro kvalitu obrazu je rozhodující zejména objektiv. Před nákupem si tedy ověř, které objektivy jsou pro daný fotoaparát vhodné. Poměrně levný fotoaparát s drahým objektivem může totiž vyprodukovat lepší kvalitu než drahý fotoaparát s levným objektivem.

  • Funkce videa: Zamysli se také nad tím, zda by tvůj fotoaparát měl mít funkci natáčení videa, a případně v jakém rozsahu. V úvahu je třeba brát mimo jiné rozlišení videa, počet snímků za sekundu a kvalitu zvuku.

  • Odolnost: Odolnost kamer/fotoaparátů se liší v závislosti na modelu. Je pro tebe například velmi důležité, aby byla odolná proti nárazu nebo uklouznutí?

Podle toho, které parametry jsou pro tebe důležité, pro tebe budou ideální různé kamery/fotoaparáty. Níže ti představíme různé typy kamer/fotoaparátů a některé z nejlepších modelů, abychom ti usnadnili výběr.

Udržitelné digitální zrcadlovky

Digitální zrcadlovky zaujmou mimo jiné vysokou kvalitou obrazu, kterou umožňují větší reflektory, dlouhá výdrž baterie a mnoho možností nastavení. Canon EOS 5D Mark IV od refurbed™ má 30,4 MP a nabízí tak téměř kolosální velikost obrazu. Je také vybaven systémem GPS, a tak své fotografie můžeš vždy okamžitě přiřadit k místu, kde byly pořízeny. To je ideální pro cestovatele nebo pro jedince, kteří nemají zrovna tu nejlepší paměť. Nechceš sáhnout až tak hluboko do kapsy? Jako cenově výhodnější alternativu doporučujeme Canon EOS 6D.

Kompletně repasované outdoorové kamery od refurbed

Není snad nikdo, kdo by je ještě neviděl – širokoúhlá akční videa natáčená rybím okem, která ovládla internet. Chceš se k tomuto trendu připojit a pořídit si outdoorovou kameru? Při nákupu kompaktních digitálních kamer/fotoaparátů bys rozhodně měl(a) věnovat pozornost jejich odolnosti a rozlišení videa. Díky snímači o 12 MP pořizuje iON Air Pro 3 Wi-Fi HD Sport Camera nádherné, detailní snímky. Ani ostré videozáznamy nejsou pro tento fotoaparát žádným problémem: S rychlostí 120 snímků za sekundu dokáže natáčet videa, která se hodí na mnohem více než jen na Instagram. Díky fotoaparátu iON Air Pro 3 Wi-Fi HD Sport Camera od refurbed™ tak už nic nestojí v cestě tvé další dovolené plné dobrodružství.

Udržitelné bezpečnostní kamery

Akce a dobrodružství tě úplně nebaví a dáváš přednost jistotě? Pak pro tebe máme dobré zprávy: bezpečnostní kamery od refurbed™ představují cenově výhodný způsob, jak sledovat dění v okolí tvého domova. Bezpečnostní kameru D-Link mydlink Wireless N od refurbed™, která přenáší data přímo do počítače prostřednictvím sítě LAN nebo WLAN, pořídíš už od 34,50 EUR. Ať už jde o zrcadlovku, outdoorovou kameru nebo bezpečnostní kameru, na refurbed zaručeně najdeš ten správný model pro své potřeby. Chceš se o tom přesvědčit sám/sama? Tak si naše výrobky vyzkoušej na 30 dní zdarma. Pokud nebudeš spokojený/á, můžeš nám zařízení jednoduše zdarma vrátit. Mimo to můžeš využít min. 12 nebo až 36 měsíců záruka. Všechna zařízení od refurbed™ jsou o 100 % udržitelnější ve srovnání s novými zařízeními. To ale neznamená, že musíš obětovat kvalitu. Naše výrobky kompletně repasujeme během procesu, který zahrnuje až 40 kroků. Proto i vypadají a fungují jako nové. Se spotřebiči refurbed™ tak můžeš udělat něco dobrého sám/sama pro sebe, ale i pro životní prostředí.

Jak řadíme naše produkty?

Naše produkty řadíme podle ceny, skladových zásob a nejprodávanějších položek. Nabídky jsou založeny na nejlepší hodnotě pro zákazníky včetně faktorů, jako je kvalita produktu, cena a dostupnost produktu. Neustálým sledováním těchto faktorů se ujistíme, že zákazníci mají přístup k nejlepším možným produktům za nejnižší možné ceny.

Přihlaste se poprvé k odběru našich novinek, ušetřete 250 Kč!

Už nikdy nepromeškejte žádnou nabídku.

Informace o použití osobních údajů najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.