Samsung S24E650DW | 24"
černá
  • Samsung S24E650DW | 24" | černá, image 1 of 2
  • Samsung S24E650DW | 24" | černá, image 2 of 2
pouze pro ilustrační účely
  • Samsung S24E650DW | 24" | černá, thumbnail 1 of 2
  • Samsung S24E650DW | 24" | černá, thumbnail 2 of 2
Produkt je momentálně vyprodaný
Objevte více Monitory
Barva
černá
Displej
PLS, 60 Hz
Hmotnost
5300.0 g
Přípojky
DVI-D, VGA
Reakční doba
4.0 ms
Rozlišení obrazovky
1920 x 1200 (WUXGA)
Rozměry
554 x 357 x 224 mm
Upozornění
Velikost obrazovky
24.0 "