Co o nás říkají naši zákazníci

Najdi si ten perfektní repasovaný notebook

Ať už hledáš rychlý herní notebook, nebo levnější notebook, u nás najdeš ten perfektní, který bude naprosto na míru tvým potřebám. refurbed je lepší alternativou k notebookům z druhé ruky. Notebooky od nás si můžeš v klidu na měsíc vyzkoušet a přesvědčit se tak o tom, že co se kvality týče, jsou opravdu jako nové.

V jakém stavu bývají repasované notebooky? Na vnější straně nenajdeš žádné výrazné promáčkliny ani škrábance. Repasované notebooky mohou občas vykazovat nepatrné, sotva viditelné vnější známky používání, ale technicky i vizuálně jsou stejně kvalitní jako nové a fungují na 100 % stejně dobře jako nová zařízení. Žádný model také neobsahuje data předchozích majitelů. Zařízení kontrolují odborníci v několika fázích, během kterých dojde k nahrazení počítačových komponent, jako je procesor nebo grafická karta, certifikovanými součástmi. Srovnávač notebooků ti pomůže najít ten ideální model. Věděl(a) jsi, že u refurbed si můžeš nový notebook koupit na splátky? Ve spolupráci se společností Klarna si můžeš výrobek koupit teď, ale zaplatit až později. A pokud ti i přes důkladný výzkum objednaný notebook přece jenom nesedne, můžeš ho bezplatně, bez udání důvodu a bez jakéhokoliv rizika poslat ve 30denní zkušební době zpátky. A i po uplynutí této doby se u refurbed na koupi vztahuje min. 12měsíční záruka.

Jak řadíme naše produkty?

Naše produkty řadíme podle ceny, skladových zásob a nejprodávanějších položek. Nabídky jsou založeny na nejlepší hodnotě pro zákazníky včetně faktorů, jako je kvalita produktu, cena a dostupnost produktu. Neustálým sledováním těchto faktorů se ujistíme, že zákazníci mají přístup k nejlepším možným produktům za nejnižší možné ceny.

Přihlaste se poprvé k odběru našich novinek, ušetřete 250 Kč!

Už nikdy nepromeškejte žádnou nabídku.

Informace o použití osobních údajů najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.