Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14"
8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, image 1 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, image 2 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, image 3 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, image 4 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, image 5 of 5
pouze pro ilustrační účely
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, thumbnail 1 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, thumbnail 2 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, thumbnail 3 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, thumbnail 4 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, thumbnail 5 of 5
Produkt je momentálně vyprodaný
Objevte více Notebooky Acer
  • Úložiště
    256 GB
  • Typ pevného disku
    SSD
  • Velikost paměti
    8.0 GB
    LPDDR5
  • Velikost obrazovky
    14.0 "
    1920 x 1200 (WUXGA)
  • Procesor
    Intel Core i3-N305
    1.80 GHz
  • Počet procesorových jader
    8
Barva
stříbro
Další specifikace
ne
Displej
IPS, 60 Hz
Dotyková obrazovka
ano
Frekvence procesoru
1.80 GHz
Grafická karta
Intel UHD Graphics
Hmotnost
1540.0 g
Konektivita
WiFi 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2
Numerická klávesnice
ne
Operační systém
Windows 11 Home
Optická mechanika
Podsvícení klávesnice
Počet procesorových jader
8
Procesor
Intel Core i3-N305
Přípojky
USB-C 3.1, 2 x USB-A 3.0, HDMI 2.1, Audio in/out
Rozlišení obrazovky
1920 x 1200 (WUXGA)
Rozložení klávesnice
BE (belgický)
Rozměry
319.8 x 18.9 x 227.9 mm
Typ paměti
LPDDR5
Typ pevného disku
SSD
Upozornění
Velikost obrazovky
14.0 "